Rychlá SMS půjčka

10.04.2014 21:06

Potřebujete rychlou a krátkodobou půjčku, díky které byste získali potřebné peníze v ten samý den, kdy jste podali žádost? Nejlepším řešením, jak obdržet skutečně rychle finanční prostředky, je využít půjčky přes SMS od nebankovních společností. U těchto SMS půjček jde o krátkodobý úvěr se splatností obvykle do 30 dnů.

A co si pod takovou sms půjčkou představit? Nejčastěji se jedná o poskytovanou částku od 1 000  do 15 000 Kč.  Její splatnost je závislá na výši půjčky a samozřejmě i na vašich možnostech. Celou částku můžete například splatit již druhý den, nebo za několik týdnů, max. však do 30 dnů. Výjimkou není ani prodloužení splatnosti v řádu měsíců, to je ale většinou možné jen u vyšších půjček.

Jak již název půjčky napovídá, její samotné vyřízení probíhá přes sms zprávu, jež slouží jako žádost o půjčku a ověření vaší identity. Samozřějmostí je i možnost podání žádosti online přes internet. Někteří využijí raději sms formu, jiní dají přednost internetovému online formuláři, který je k nalezení na stránkách poskytovatele těchto drobných půjček. A také můžete většinu nebankovních společností, jež se zabývají krátkodobými úvěry, kontaktovat přímo telefonicky.

Zvolíte-li online žádost je potřeba vyplnit několik základních údajů o vás. Samotné údaje se liší podle dané společnosti, nicméně počítejte zpravidla vždy s uvedením vašeho jména, telefonního čísla a obvykle i emailové adresy. Občas je třeba zadat i adresu, a to obvykle v případech, kdy si vámi vybraná společnost před vyřízením úvěru prověřuje vaši platební morálku a historii v registrech dlužníků, především v registru SOLUS.

Před rozhodnutím u sms půjček je dobré nejprve promyslet výši půjčky. Potřebujete-li peníze opravdu neodkladně a ihned, a banka před vámi zavřela dveře, nebo prostě jen nemáte čas na zdlouhavé vyřizování půjčky, tak pro vás může být sms půjčka jediným řešením z této nemilé situace. Zásadním pravidlem je, půjčit si částku v takové výši, kterou opravdu potřebujete. Představte si, že se vám například rozbije pračka a oprava vyjde na 2 400 korun. Půjčte se tedy v tomto případě maximálně 2 400 Kč. Toto doporučení souvisí s tzv. celkovými náklady na půjčku. Neboť půjčky od nebankovních společností jsou poměrně drahé. Pokud bychom to vyjádřili pomocí RPSN (roční procentuální sazba nákladů) zjistíme, že náklady jsou ve stovkách až tisících procentech. Je tedy velmi nevýhodné půjčovat si více než nutně potřebujete a zbytečně tak platit více peněz při splácení.

Zpět

Půjčky 1.cz © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode