Půjčka bez doložení příjmu

01.04.2015 07:46

 Půjčka bez doložení příjmu je takovým druhem úvěru, který je žádaný především u klientů, kteří nejsou v dané době zaměstnání a nemohou doložit zrovna svůj příjem. 

Další možností je, že sice zaměstnání mají, pravidelný příjem také, ale zároveň musí měsíčně splácet další úvěry a půjčky, a je předem známo, že jejich měsíční příjem nepokryje další výdaje spojené s novou půjčkou. I takovýmto typům klientů se dá ale vyjít vstříc, proto přišla na trh nabídka s názvem Půjčka bez doložení příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu je snadno dostupný produkt,  a díky ní máte příležitost vyřešit současnou finanční krizi, za velmi příznivých podmínek a za celkem pár nenáročných úkonů.

V bance je také nespočet nabídek na získání půjčky, ale tam by zcela jistě vůbec nepochodili Ti, kteří nechtějí dokládat příjem. Proto mají možnost výběru z nabídek od nebankovních společností, kde mají podmínky nastavené na mírnější stupeň, včetně bazírování na předkládání různých potvrzení.

 Na druhou stranu je ale potřeba počítat s určitými negativy, jako je například výše úrokové míry, poplatky za vyřízení či krátká doba splatnosti. Naopak nemusíte se obávat toho, že byste museli zastavovat nějaký svůj majetek, či si shánět kamaráda, který by Vám byl spolužadatelem a ručil by za Vás.

Naopak pokud jste vlastníkem bytu, chalupy či automobilu, můžete využít takového druhu půjčky, kdy je Vám nabídnutý nižší úrok právě díky této možné zástavě. Tento druh půjčky se nazývá Americká hypotéka, a pokud byste o ní měli zájem, není problém se na internetu o ní dozvědět více.

 

Zpět

Půjčky 1.cz © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode