Online půjčky od soukromníků

01.05.2014 11:11

Pokud se například zrovna teď hned rozhodnete, že si chcete někde vypůjčit, máte nespočet možností, jak toho dosáhnout. Pokud ale budete muset zohlednit i Váš aktuální stav, kdy například nejste nikde zaměstnaní, nebo máte někde záznam, protože jste se dostali s nějakou splátkou do skluzu, tak se výběr zcela jistě zúží na minimum.

Online půjčka od soukromníků je takový druh, kdy máte možnost požadovaný obnos obdržet od soukromé osoby, nikoliv od banky ani od nebankovního sektoru, a to prostřednictvím internetu. Věřitelem je tedy fyzická osoba, tudíž to není žádná společnost ani firma, ale pouze jeden občan, který je v takové výhodě, že momentálně má dostatek peněz, se kterými může disponovat formou zapůjčení.

Tento nabízený produkt v sobě skýtá ale několik rizikovějších náležitostí, ale i určitá pozitiva, která jsme zmínili již na začátku 
tohoto článku. Důležitou výhodou je to, že máte možnost si ujednat individuálnější podmínky, ať už se jedná o výši či délku, na kterou si 
chcete peníze vypůjčit. U takových typů po Vás nebude zřejmě vyžadováno žádné ručení třetí osobou, ani soukromníka jistě nebude zajímat, jaký je stav v registrech dlužníka, zda tam najde Vaše jméno či ne.

Ve většině případech Vás nijak nezatíží administrativa, která je spojená se schválením, poněvadž poskytovatel se pyšní rychlým a nenáročným vyřízením. Půjčky od soukromníků se můžou ve většině případech pyšnit jednoduchým vyřízením.

Co se týká výše, vše záleží čistě na domluvě mezi Vámi dvěma, půjčit si můžete klidně částku 3000,- Kč, ale i částku vyšší, a to až 100.000,-Kč. Vše je na zvážení investora, kterého si sami zvolíte.

Netřeba opomenout i určitá rizika spojená s výběrem vhodného věřitele, neboť se už mnohokrát stalo, že lidé naletěli podvodníkovi, podepsali velmi nevýhodnou smlouvu, a dostali se tím do velice těžké situace, ze které už nebylo úniku. Takže pokud se rozhodnete o tento druh úvěru, bádáme Vás, abyste si dopodrobna přečetli všechny řádky ve smlouvě a zohlednili všechny poplatky, včetně úrokové sazby, která nebývá úplně nejnižší.

Zpět

Půjčky 1.cz © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode